Θέση Εργασίας

Web Developer

Ανώνυμη Εταιρεία

Ανώνυμη Εταιρεία προσλαμβάνει Web Developer, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ανώνυμη εταιρεία με έδρα την Γλυφάδα αναζητάει Web Developer.
Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση και ανανέωση ιστοσελίδας.
  • Ανανέωση περιεχομένου και προώθηση στα Social media και Google ads.
  • Διαχείριση λειτουργίας e-shop.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Εμπειρία σε Magneto, JavaScript, html5 coding, PHP, web development.
  • Εμπειρία σε Social Media Marketing, Digital Marketing, Angular.
  • Γνώση των γραφικών εφαρμογών σχεδιασμού (Adobe Illustrator, inDesign, Photoshop).
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και επίλυσης προβλημάτων.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
Επιθυμητά προσόντα
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Βασικές γνώσης φωτογραφίας.
Προσφέρονται
  • Καλό πακέτο αποδοχών.
  • Ασφάλιση.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Εργασία σε ώρες καταστημάτων.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.