Θέση Εργασίας

Systems & Planning Administrator

ΑΒ Βασιλόπουλος

Ο Όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος προσλαμβάνει
Systems & Planning Administrator, για την Μάνδρα Αττικής, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων, με 296 Super Markets, 16 Cash & Carry, 137 franchise καταστήματα και πάνω από 13.500 εργαζόμενους.
    Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 21 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 370.000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την διαχείριση του Warehouse Management System, το reporting design και τη διαχείριση του Logistics data warehouse στις κεντρικές αποθήκες της εταιρίας στην Μάνδρα Αττικής.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ (Πληροφορικής - Logistics).
  • Εμπειρία στη διαχείριση βάσεων δεδομένων.
  • ΒΙ reporting Design και δυνατότητα ανάλυσης στοιχείων.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση MS Office, SQL, BI Reporting Design (προγραμματισμός σε vb net, java, ASP ή C++ θα συνεκτιμηθεί).
  • Προϋπηρεσία 3-4 ετών σε πληροφοριακά συστήματα ERP ή Warehouse management systems.
Προσφέρονται
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση