Θέση Εργασίας

Restaurant and Hotel Consultant

Computing Business Solutions

Η Computing Business Solutions προσλαμβάνει έναν/μία
Restaurant and Hotel Consultant, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρείας
  • Η Computing Business Solutions ιδρύθηκε το 2004 με σκοπό να βοηθήσει τις επιχειρήσεις να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα. Μέσα από σκληρή δουλειά και αφοσίωση καταφέραμε να γίνουμε πρωταγωνιστές στο χώρο της πληροφορικής παρέχοντας στους πελάτες μας μοναδικές λύσεις μηχανογράφησης.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με την υλοποίηση πληροφοριακών έργων για τις εφαρμογές Galaxy Hotel και Galaxy Restaurant της SingularLogic.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο Ξενοδοχειακών Σπουδών ή Πληροφορικής.
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών Hospitality / Restaurant.
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά).
  • Ικανότητα παροχής επαρκών και απλοποιημένων επεξηγήσεων και παρουσιάσεων.
  • Ικανότητα διαχείρισης πελατειακών σχέσεων.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου.
  • Δυνατότητα ταξιδιών και διάθεση για εργασία εκτός έδρας.
  • Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:
  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή χώρους εστίασης.
  • Εμπειρία σε Βάσεις Δεδομένων SQL.
  • Βασικές γνώσεις προγραμματισμού (Scripting).
  • Βασικές γνώσεις δικτύων και hardware.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.
  • Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της θέσης εργασίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@cbs.net.gr.