Θέση Εργασίας

Promoters Καπνικών Προϊόντων

WEST SA

Η WEST A.E. προσλαμβάνει Promoters Καπνικών Προϊόντων, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Αναζητάτε part-time απασχόληση ή είστε φοιτητές και θέλετε να αποκτήσετε εργασιακή εμπειρία παράλληλα με τις σπουδές; Τότε είναι η ώρα να κάνετε τα πρώτα σας βήματα στον χώρο των πωλήσεων!
    Η WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Promoters Καπνικών Προϊόντων.
    Εάν πιστεύετε ότι σας εκφράζει η ομαδικότητα, η επικοινωνία, η οργάνωση, επενδύοντας ταυτόχρονα στην προσωπική σας ανάπτυξη και ανέλιξη μέσα σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας!
    Φροντίζει την αποτελεσματική προώθηση και πώληση προϊόντων γνωστής καπνοβιομηχανίας σε εξωτερικούς χώρους και χώρους ψυχαγωγίας, για την καλοκαιρινή περίοδο (Μάιος-Σεπτέμβριος).
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτη Λυκείου.
  • Επιθυμητή εμπειρία και άνεση σε προωθητικές ενέργειες.
  • Πολύ καλή εμφάνιση.
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας και ευελιξίας.
Προσφέρονται
  • Ικανοποιητική Αμοιβή.
  • Μερική απασχόληση.
  • Ασφαλιστική κάλυψη.
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα, δεν θα ληφθούν υπόψη.
  • Οι ενδιαφερόμενες, να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου και ολόσωμη.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες