Θέση Εργασίας

Microsoft.NET Developer

Epsilon Net

Η Epsilon Net Α.Ε. προσλαμβάνει έναν/μια Microsoft.NET Developer, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε. είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα με δυναμική ανάπτυξη και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace.
    Διατηρώντας μία σταθερή στρατηγική και υλοποιώντας το πλάνο επενδύσεων της στον χώρο της τεχνολογίας ανάπτυξης επιχειρηματικού λογισμικού διαθέτει πλέον ένα πλήρες χαρτοφυλάκιο προϊόντων λογισμικού (ERP, CRM, HRM, HOSPITALITY … ) που βασίζονται στην τεχνολογική πλατφόρμα PYLON® και στοχεύουν στην εξυπηρέτηση των αναγκών κάθε επιχειρηματικής ανάγκης της Ελληνικής αγοράς.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017αναζητά για το Τμήμα Παραγωγής στη Αθήνα, έναν/μια Microsoft.NET Developer.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Άριστη γνώση ανάπτυξης εφαρμογών με τη χρήση Microsoft .NET Framework C#, Microsoft SQL Server.
  • Εμπειρία στο σχεδιασμό και ανάλυση software SAP.
  • Προϋπηρεσία 1 τουλάχιστον έτους.
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, συνέπεια και υψηλό αίσθημα ευθύνης.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
Προσφέρονται
  • Άριστο πακέτο αποδοχών.
  • Επιπλέον Ιδιωτική Ασφάλιση.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.
  • Τα βιογραφικά σημειώματα που δεν θα αναφέρουν το σχετικό κωδικό θέσης δεν θα λαμβάνονται υπόψη.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων online στο www.epsilonnet.gr αναγράφοντας τον κωδικό "DEV_ATH".

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες