Θέση Εργασίας

Marketing Specialist

KLEEMANN

Η KLEEMANN προσλαμβάνει έναν/μια Marketing Specialist, για το Κιλκίς, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η KLEEMANN είναι μια ελληνική πολυεθνική εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στους τομείς της κατασκευής και της εμπορίας Ολοκληρωμένων Συστημάτων Ανελκυστήρων. Με έτος ίδρυσης το 1983 και έδρα το Κιλκίς, η εταιρεία διαθέτει θυγατρικές και γραφεία πωλήσεων σε 15 γεωγραφικές περιοχές, καλύπτοντας 100 χώρες σε ολόκληρο τον κόσμο. Η KLEEMANN κατατάσσεται μεταξύ των μεγαλυτέρων εταιρειών της παγκόσμιας αγοράς ανελκυστήρων, με εργοστάσια παραγωγής σε Ελλάδα, Κίνα και Σερβία.
Αρμοδιότητες
  • Υποστήριξη στην υλοποίηση του πλάνου ενεργειών του τμήματος Budget.
  • Δημιουργία και διεξαγωγή παρουσιάσεων.
  • Δημιουργία διαφημιστικών εντύπων.
  • Προωθητικές ενέργειες.
  • Συμμετοχή και οργάνωση σε εκδηλώσεις-εκθέσεις.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι. κατεύθυνσης Διοίκησης Επιχειρήσεων/ Οικονομικής / Μάρκετινγκ.
  • Απαραίτητη η εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε οργανωμένο τμήμα Μάρκετινγκ.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (επίπεδο Proficiency).
  • Πολύ καλή χρήση MS Office.
  • Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου με ειδίκευση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή το Μάρκετινγκ.
  • Επιθυμητή η γνώση 2ης ξένης γλώσσας.
Προσφέρονται
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη.
  • Ιατρείο με 8ωρη απασχόληση νοσοκόμας.
  • Πρόσθετη ιατρική κάλυψη.
  • Δυνατότητα μετακίνησης με δικά της μεταφορικά μέσα.
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις (εστιατόριο, γυμναστήριο & playroom).
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
  • Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με mail στο cv@kleemannlifts.com, υπόψη κας Χ. Κολότσιου αναγράφοντας "Marketing Specialist".
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο cv@kleemannlifts.com,, υπόψη κας Χ. Κολότσιου αναγράφοντας "Marketing Specialist".

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία KLEEMANN
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε στις 16.10.2017 2017-10-16
  • θα λήξει στις 16.11.2017 2017-11-16
  • Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος