Θέση Εργασίας

HR Performance & Reward Specialist

ΑΒ Βασιλόπουλος

Ο Όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος προσλαμβάνει
HR Performance & Reward Specialist, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων, με 294 Super market, 16 Cash & Carry, 118 franchise καταστήματα και περισσότερους από 13.000 εργαζόμενους. Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 22 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 375 000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.
Αρμοδιότητες
  • Συμμετοχή στη διαδικασία Αξιολόγησης της Απόδοσης: επικοινωνία, στοχοθέτηση, διαδικασία αξιολόγησης, στατιστικά στοιχεία, ανάλυση δεδομένων, πλάνο δράσης.
  • Συμμετοχή στην Έρευνα Δέσμευσης Εργαζομένων: υλοποίηση, reports, στατιστικά στοιχεία, ανάλυση δεδομένων.
  • Κατάρτιση περιγραφών θέσεων εργασίας, οργανογραμματική αποτύπωση, καθορισμός βαρύτητας θέσεων εργασίας.
  • Διαχείριση μισθολογικών στοιχείων των στελεχών και συμμετοχή στη διαχείριση ερευνών αμοιβών & παροχών.
  • HR Metrics & Analytics.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο ΑΕΙ και Μεταπτυχιακός τίτλος σε Θετικές Επιστήμες, Οικονομικά, Στατιστική, Διοίκηση Επιχειρήσεων.
  • Εμπειρία 3+ χρόνια σε αντίστοιχο αντικείμενο.
  • Aριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (με έμφαση στο excel).
  • Αναπτυγμένη αναλυτική ικανότητα με έμφαση στην κατανόηση και διαχείριση αριθμών.
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και κίνητρο για συνεχή βελτίωση.
  • Οργανωτικές ικανότητες με έμφαση στην προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.
Προσφέρονται
  • Η εταιρία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, διαρκή κατάρτιση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες