Θέση Εργασίας

Hostess

Blue Lagoon Group

O Όμιλος Blue Lagoon προσλαμβάνει Hostess, για την Κω, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην Κω, αναζητά Hostess για την νέα σεζόν του 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων ή/και σε εστιατόρια πολυτελείας.
  • Ηλικίας έως 30 ετών.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Οργανωτικό πνεύμα, υπευθυνότητα, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Δυναμική προσωπικότητα, επαγγελματική συμπεριφορά, εμφάνιση.
  • Προσαρμοστικότητα και αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης.
Θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν:
  • Η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας.
Προσφέρονται
  • Ελκυστικό πακέτο παροχών.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Διαμονή και διατροφή.
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Blue Lagoon Group
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες ,
  • δημοσιεύτηκε 10.01.2018
  • λήγει στις 14.04.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος