Θέση Εργασίας

Field Sales Representative B2B

WATT+VOLT

Η WATT+VOLT προσλαμβάνει έναν/μία Field Sales
Representative B2B, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η WATT+VOLT είναι ελληνική εταιρεία παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας με θυγατρικές εταιρείες που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα και στα Βαλκάνια.
    Σ’ έναν κόσμο που μεταβάλλεται διαρκώς, το όραμα της WATT+VOLT είναι να βρίσκεται πάντα σε θέση να προσφέρει σε κάθε Έλληνα καταναλωτή, καινοτομικές υπηρεσίες, προσαρμοσμένες στις δικές του ανάγκες, με σεβασμό στο περιβάλλον και εφόδια την υψηλή τεχνολογική υποδομή και την τεχνογνωσία και εξειδίκευση του ανθρώπινου δυναμικού της.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Στο πλαίσιο δυναμικής ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η WATT+VOLT αναζητά: Field Sales Representative B2B με έδρα την Αθήνα.
Αρμοδιότητες
  • Εύρεση και ανάπτυξη πελατολογίου.
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νέων ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων.
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων.
Απαιτούμενα Προσόντα
  • Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
  • Εμπειρία στον κλάδο της ενέργειας θα συνεκτιμηθεί.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών.
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού.
  • Προσωπική παρακίνηση, ομαδικό πνεύμα.
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office.
  • Άμεση διαθεσιμότητα εργασίας.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό.
  • Ελκυστικό bonus παραγωγικότητας.
  • Μηνιαία κάλυψη εξόδων μετακίνησης.
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης.
  • Ολοκληρωμένο σύστημα εκπαίδευσης.
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης.
  • Η Watt and Volt S.A. σέβεται και προστατεύει τα προσωπικά σας δεδομένα, σύμφωνα με την Eυρωπαϊκή και Eθνική νομοθεσία περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.