Θέση Εργασίας

Executive Chef

Harpin Hotels

Τα Harpin Hotels προσλαμβάνουν έναν/μία Executive Chef, για τα Χανιά, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Harpin Hotels στη Γεωργιούπολη Χανίων της Κρήτης, επιθυμεί να προσλάβει: Executive Chef, για το 5* ξενοδοχείο Georgioupolis Resort, για εργασία όλο τον χρόνο.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων.
  • Προϋπηρεσία στο σύστημα all inclusive.
  • Απόφοιτος μαγειρικής ή τουριστικής σχολής.
  • Πολύ καλή οργάνωση και διοίκηση κουζίνας και προσωπικού.
  • Γνώστης κανονισμών (HACCP) για την υγιεινή και την ασφάλεια της κουζίνας.
  • Πνεύμα ομαδικότητας, παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και αποφασιστικότητα για την επίτευξη ποιοτικών και οικονομικών στόχων.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Ηλικία εως 45 ετών.
Προσφέρονται
  • Προοπτικές μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Εργασία όλο τον χρόνο.
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής).
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις