Θέση Εργασίας

Courier

XP Courier

Η XP Courier αναζητάει Courier, για το Κορωπί Αττικής, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρείας
  • Η XP Courier ιδρύθηκε για να καλύψει ένα μεγάλο κενό που υπήρχε στο χώρο των ταχυμεταφορών, από τη βιομηχανοποιημένη διαδικασία που εφαρμοζόταν ως τότε στην αγορά.
    Το κύριο μέλημα της εταιρίας μας είναι να συνεργάζεται με άτομα που έχουν διάθεση, ενέργεια και πάθος για εξυπηρέτηση, άτομα που θα προσφέρουν στους πελάτες μας μοναδικές υπηρεσίες. Η εταιρεία μας προσφέρει ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που παρέχει ευκαιρίες ανάπτυξης, προοπτικές εξέλιξης και πάνω από όλα, σεβασμό στον εργαζόμενο.
Αρμοδιότητες
  • Φόρτωση-εκφόρτωση οχήματος (van).
  • Πραγματοποίηση παραλαβών-παραδόσεων στους πελάτες της εταιρείας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ιστορικό ασφαλούς οδήγησης.
  • Τυπικότητα, επαγγελματισμός, υπευθυνότητα.
Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Ενεργή κάρτα ανεργίας Ο.Α.Ε.Δ.
  • Προηγούμενη εμπειρία ως οδηγός
Προσφέρονται
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις