Θέση Εργασίας

Collection Representative

WATT+VOLT

Η WATT+VOLT προσλαμβάνει έναν/μία
Collection Representative, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η WATT+VOLT είναι ελληνική εταιρεία παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας με θυγατρικές εταιρείες που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα και στα Βαλκάνια.
    Σ’ έναν κόσμο που μεταβάλλεται διαρκώς, το όραμα της WATT+VOLT είναι να βρίσκεται πάντα σε θέση να προσφέρει σε κάθε Έλληνα καταναλωτή, καινοτομικές υπηρεσίες, προσαρμοσμένες στις δικές του ανάγκες, με σεβασμό στο περιβάλλον και εφόδια την υψηλή τεχνολογική υποδομή και την τεχνογνωσία και εξειδίκευση του ανθρώπινου δυναμικού της.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η θέση έχει ως κύριες αρμοδιότητες τις εξερχόμενες τηλεφωνικές κλήσεις προς πελάτες για τη διαχείριση των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους, και την ενημέρωση του ηλεκτρονικού συστήματος, ακολουθώντας τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρείας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου. Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό.
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες καθώς και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
  • Καλές γνώσεις χειρισμού MS Office.
  • Αυτοπαρακίνηση και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Ομαδικό πνεύμα.
Προσφέρονται
  • Πλήρη Απασχόληση.
  • Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές.
  • Ελκυστικό Bonus βάσει απόδοσης.
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης.
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης.
  • Δυνατότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος με βάση ειδικό προνομιακό τιμολόγιο της εταιρίας για τους εργαζομένους.
  • Διαρκή εκπαίδευση πάνω στον τομέα ενέργειας.
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που βασίζεται στην αξιοκρατία και τη σταθερότητα.
  • Η Watt and Volt S.A. σέβεται και προστατεύει τα προσωπικά σας δεδομένα, σύμφωνα με την Eυρωπαϊκή και Eθνική νομοθεσία περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.