Θέση Εργασίας

Bartender / Barista

Aldemar Resorts

Η Aldemar Resorts προσλαμβάνει
Bartender / Barista, για τη Ρόδο, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • H Aldemar είναι μία από τις μεγαλύτερες ξενοδοχειακές αλυσίδες στην Ελλάδα, με συνολική δυναμικότητα 5.500 κλινών και 1.800 εργαζομένων. Μέσα από την επιλογή στρατηγικών προορισμών για τα ξενοδοχεία της, το σχεδιασμό και την κατασκευή νέων ξενοδοχειακών μονάδων, την πλήρη ανακαίνιση των νεοαποκτηθέντων μονάδων, καθώς και την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, η Aldemar έχει δυναμική παρουσία στο χώρο της φιλοξενίας.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο: Bartender / Barista.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο Τουριστικής Σχολής.
  • 3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια.
Προσφέρονται
  • Επαγγελματική εξέλιξη & συνεχή εκπαίδευση.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις