Θέση Εργασίας

Barman

Horizon Beach Resort

Το Horizon Beach Resort προσλαμβάνει Barman, για την Κω, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το Ξενοδοχείο Horizon Beach Resort 4* στο Μαστιχάρι της Κω, αναζητάει Barman, για την σεζόν 2018.
Αρμοδιότητες
  • Οργάνωση και επίβλεψη του πόστου.
  • Ανάληψη και εκτέλεση παραγγελιών από τους πελάτες.
  • Άμεση συνεργασία με τον προϊστάμενο, Bar Manager.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
Θα ήταν επιθυμητό
  • Η γνώση της Γερμανικής γλώσσας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέριες