Θέση Εργασίας

Χειριστής-Προγραμματιστής Μηχανημάτων CNC

ELVIAL

Η ELVIAL Α.Ε. προσλαμβάνει έναν/μία
Χειριστή/τρια-Προγραμματιστή/τρια Μηχανημάτων CNC, για το Κιλκίς, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ELVIAL Α.Ε. είναι μια από τις πλέον ισχυρές Ελληνικές εταιρείες διέλασης αλουμινίου και έχει καταφέρει με εντυπωσιακούς ρυθμούς ανάπτυξης να εδραιωθεί στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά του αλουμινίου.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ELVIAL ΑΕ , Βιομηχανία Διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, αναζητά συνεργάτη για το τμήμα Κατασκευής Μητρών.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ.
  • Πολύ καλή γνώση Autocad.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Μεθοδικότητα και οργανωτικότητα.
  • Ανάλογη προϋπηρεσία στο αντικείμενο και στο χώρο θα εκτιμηθεί.
Προσφέρονται
  • Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Εκπαίδευσης.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο, σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Εγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@elvial.gr.

Λεπτομέριες