Θέση Εργασίας

Φανοποιός Αυτοκινήτων

A&B FOR CARS
  • Δημιουργήσαμε μια νέα σύγχρονη κάθετη μονάδα 2000 τ.μ. παροχής υπηρεσιών στο χώρο του αυτοκινήτου.
    Με πολυετή πείρα, άρτιο εξοπλισμό και με προσωπικό υψηλής κατάρτισης, είμαστε σε θέση να παρέχουμε πλήρη κάλυψη στις εργασίες ενός σύγχρονου οχήματος.
    Σκοπός μας, διατηρώντας το υψηλό επίπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών, είναι να επισκευάζουμε και να συντηρούμε το αυτοκίνητό σας με τον καλύτερο τρόπο, με υλικά και ανταλλακτικά που σέβονται εσάς και το περιβάλλον.

Η A&B FOR CARS προσλαμβάνει έναν Φανοποιό Αυτοκινήτων, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η A&B FOR CARS στο Γέρακα Αττικής, αναζητάει έναν Φανοποιό Αυτοκινήτων.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 χρόνων, σε ανάλογη θέση
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
Σημειώσεις
  • Πλήρης απασχόληση.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις