Θέση Εργασίας

Εκπρόσωποι υποστήριξης πελατών – Γερμανικά

Randstad

Η Randstad αναζητάει Εκπροσώπους υποστήριξης πελατών - Γερμανικά, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Μιλάς Γερμανικά σε εξαιρετικό επίπεδο και αναζητάς την εργασία με την οποία θα καταφέρεις να εκμεταλλευτείς αυτό το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα; Αναζητάμε εκ μέρους εταιρείας - πελάτη μας, υποψηφίους με εξαιρετική γνώση Γερμανικών.
    Αν είσαι επικοινωνιακός και μιλάς άπταιστα την Γερμανική γλώσσα, έχεις καλή γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την τεχνολογία, τότε η ευκαιρία αυτή είναι ακριβώς αυτή που αναζητάς. Άρπαξέ την και ξεκίνησε την καριέρα σου σε μια πολυεθνική εταιρεία που επεκτείνεται διαρκώς.
    Δεν απαιτείται προϋπηρεσία.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Eξαιρετική γνώση Γερμανικών και καλή γνώση Αγγλικών.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
Προσφέρονται
  • 1.100 - 1.300€ μικτά.
  • Δημόσια και ιδιωτική ασφάλιση
  • Bonus απόδοσης.
  • Πακέτο μετεγκατάστασης για τους εκτός Αθηνών υποψηφίους ή για κατοίκους εξωτερικού.
  • Σε περίπτωση που θέλετε περισσότερες πληροφορίες ή έχετε περαιτέρω ερωτήσεις μη διστάσετε να καλέσετε στο 210 6770523 ή να στείλετε email στο multilingual@randstad.gr.
  • Η Multilingual ομάδα μας εξειδικεύεται σε ξενόγλωσσες θέσεις εργασίας & θα χαρεί πολύ να επιλύσει τις απορίες σας!