Θέση Εργασίας

Εκπρόσωποι υποστήριξης πελατών – Ιταλικά

Randstad

Η Randstad αναζητάει Εκπροσώπους υποστήριξης πελατών - Ιταλικά, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Μιλάτε Ιταλικά; Έχετε ζήσει ή εργαστεί στην Ιταλία & διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει η υπομονή, η ευγένεια & η προσαρμοστικότητα;
    Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών εκ των μεγαλύτερων πολυεθνικών εταιρειών παγκοσμίως.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Eξαιρετική γνώση Ιταλικών.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (14 μισθοί ετησίως).
  • Μηνιαία bonus.
  • Εντατική & επί πληρωμή εκπαίδευση.
  • Προοπτικές ανέλιξης μέσα στην εταιρεία.
  • Πακέτο μετεγκατάστασης σε περίπτωση που διαμένετε μόνιμα εκτός Ελλάδας ή Αθηνών.
  • Μοντέρνο & υψηλής ποιότητας εργασιακό περιβάλλον.
  • Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη.
  • Ειδικές προσφορές & εκπτώσεις για όλους τους εργαζόμενους.
  • Σε περίπτωση που θέλετε περισσότερες πληροφορίες ή έχετε περαιτέρω ερωτήσεις μη διστάσετε να καλέσετε στο 210 6770523 ή να στείλετε email στο multilingual@randstad.gr.
  • Η Multilingual ομάδα μας εξειδικεύεται σε ξενόγλωσσες θέσεις εργασίας & θα χαρεί πολύ να επιλύσει τις απορίες σας!
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις