Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Γραφείου

Δικηγορική Εταιρεία

Δικηγορική εταιρεία προσλαμβάνει έναν/μία
Υπάλληλο Γραφείου, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Δικηγορική εταιρεία αναζητάει Υπάλληλο γραφείου για τη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών.
    Το αντικείμενο εργασίας είναι η συμβουλευτική διαπραγμάτευση με πελάτες Τραπεζών & Εμπορικών Οργανισμών σχετικά με τις ληξιπρόθεσμες οφειλές τους.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα ληξιπρόθεσμων οφειλών.
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ / Λυκείου.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και συστημάτων.
  • Αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών.
Προσφέρονται
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές και ασφάλιση.
  • Bonus παραγωγικότητας.
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση.
  • Πλήρη απασχόληση.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέριες