Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Room Service

Blue Lagoon Group

O Όμιλος Blue Lagoon προσλαμβάνει έναν/μία
Υπάλληλο Room Service, για την Κω, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην Κω, αναζητά Υπάλληλο Room Service για την νέα σεζόν του 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ομαδικότητα στην εργασία κι ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ καλή διάθεση εξυπηρέτησης του πελάτη, ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία.
Θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν:
  • Η γνώση δεύτερης γλώσσας.
Προσφέρονται
  • Ελκυστικό πακέτο παροχών.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Διαμονή και διατροφή.
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις