Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Υποδοχής / Ρεσεψιονίστ

Hotel Mathios Village

Το Hotel Mathios Village προσλαμβάνει
Υπάλληλο Υποδοχής / Ρεσεψιονίστ, για τη Σαντορίνη, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Mathios Village στο ιστορικό χωριό Ακρωτήρι της Σαντορίνης, αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής / Ρεσεψιονίστ, για την σαιζόν 2018.
Αρμοδιότητες
  • Υποδέχεστε τους πελάτες (check-in και check-out).
  • Διαχειρίζεστε το τηλεφωνικό κέντρο.
  • Διαχειρίζεστε τους πελάτες και των προβλημάτων τους.
  • Προωθείτε τις εσωτερικές πωλήσεις (διανυκτερεύσεις, γεύματα, διαμονές).
  • Πληροφορείτε τους πελάτες για τις εσωτερικές και εξωτερικές παροχές και εκδηλώσεις.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Προσφέρονται
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαμονή, Διατροφή, Ασφάλιση
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Hotel Mathios Village
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 06.12.2017
  • λήγει στις 28.02.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος