Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Υποδοχής / Μπαρ

Mitos Suites
  • Mitos Suites is a boutique hotel in Naxos comprising 8 luxury suites designed according to the highest standards so as to provide the most comfortable and refined accommodation.

Το Mitos Suites προσλαμβάνει έναν/μία
Υπάλληλο Υποδοχής / Μπαρ, για τη Νάξο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχείο Mitos Suites στη Νάξο, αναζητά έναν/μία Υπάλληλο Υποδοχής / Μπαρ για την σεζόν του 2018.
Αρμοδιότητες
  • Διαχειρίζεστε την υποδοχή του ξενοδοχείου και του μπαρ.
  • Διατηρήστε υψηλά πρότυπα εξυπηρέτησης ανά πάσα στιγμή.
  • Παρέχετε μια φιλική, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση ανά πάσα στιγμή.
  • Διατηρείτε ένα υψηλό επίπεδο προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.
  • Αλληλεπιδράτε προσεκτικά με τους επισκέπτες, με τον σωστό τρόπο και σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Μέχρι 30 ετών.
  • Γνώση: Καφέ - Σνακ - Ποτά.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, θα προτιμηθεί η γνώση Γαλλικών ή Ιταλικών.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Θα ήταν επιθυμητό:
  • Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Mitos Suites
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες ,
  • δημοσιεύτηκε 23.01.2018 2018-01-23
  • λήγει στις 31.03.2018 2018-03-31
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος