Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Γραφείου

La Millou Greece

Η La Millou Greece προσλαμβάνει έναν/μία
Υπάλληλο Γραφείου, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η La Millou Greece μεγαλώνει !!Θέλετε να γίνετε μέλος της οικογένειας της? Η La Millou Greece αναζητάει άτομο για το Showroom στην Γλυφάδα.
Αρμοδιότητες
  • Γραμματειακή Υποστήριξη.
  • Επεξεργασία, διαχείριση και εκτέλεση ηλεκτρονικών και τηλεφωνικών παραγγελιών Β2Β.
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών Β2Β και Λιανικής.
  • Συμμετοχή στην διαδικασία εισαγωγής προϊόντων.
  • Συμμετοχή στην Διαχείριση Social Media.
  • Συμμετοχή στον κύκλο εργασιών του Show Room.
Απαιτούμενα προσόντα
  • 1 χρόνο αντίστοιχη προϋπηρεσία.
  • Άριστη Γνώση MS Office.
  • Επιθυμητή γνώση στις ηλεκτρονικές πλατφόρμες εισαγωγής περιεχόμενου.
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Υπευθυνότητα / δημιουργικότητα.
Προσφέρονται
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές.
  • Συνεχόμενο Ωράριο.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Η αποστολή βιογραφικών να συνοδεύετε με πρόσφατη φωτογραφία.