Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Γραφείου

FreshLime

Η FreshLime προσλαμβάνει έναν/μία Υπάλληλο Γραφείου, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Freshlime παράγει και εμπορεύεται βραχιολάκια εισόδου και κορδόνια λαιμού. Γνωστά και ως wristbands & lanyards.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η εταιρία Freshlime στον Αγ. Δημήτριο - Αττικής προχωράει σε διεύρυνση των θέσεων της και αναζητάει
    έναν/μία Υπάλληλο Γραφείου.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Γνώσεις Office( word, excel, power point).
  • Γνώση προγραμμάτων Adobe Photoshop – Illustrator.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη, απαραίτητη είναι η όρεξη για δουλειά και η διάθεση για εξέλιξη.
Προσφέρονται
  • Φιλικο περιβάλλον εργασίας.
  • Πλήρης απασχόληση.
  • Κατά τη συλλογή των βιογραφικών σημειωμάτων θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Λεπτομέριες