Θέση Εργασίας

Υπάλληλος Γραφείου

Τουριστικό Πρακτορείο

Τουριστικό Πρακτορείο αναζητάει μία Υπάλληλο Γραφείου, για την Αλόννησο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Τουριστικό Πρακτορείο στην Αλόννησο, αναζητάει μία Υπάλληλο Γραφείου.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Άμεσα διαθέσιμη και μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου.
  • Γνώση της Αγγλικής γλωσσάς.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών καθώς και γνώσεις λογιστικής για καταχώρηση παραστατικών.( εσόδων - εξόδων - τιμολογίων - κλπ.)
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
Προσφερονται
  • Εργασία 40 ώρες την εβδομάδα για επτά ημέρες και 25 ένσημα το μήνα.
  • Παρέχεται σπίτι το οποίο έχει δύο ξεχωριστά δωμάτια.
  • Καλές αποδοχές.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες