Θέση Εργασίας

Υπάλληλοι Υποδοχής / Ρεσεψιονίστ

Star Beach Hotel

Το Star Beach Hotel προσλαμβάνει
Υπαλλήλους Υποδοχής / Ρεσεψιονίστ, για τη Χερσόνησο Κρήτης, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • To Star Beach Hotel 4* στη Χερσόνησο Κρήτης, αναζητά: Προσωπικό για το Τμήμα της Υποδοχής κατά την περίοδο 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής και Γερμανικής γλώσσας.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν:
  • Η Γνώση τρίτης γλώσσας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Star Beach Hotel
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 28.11.2017
  • λήγει στις 31.01.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος