Θέση Εργασίας

Υδραυλικός

METRO ΑΕΒΕ

Η METRO ΑΕΒΕ προσλαμβάνει έναν/μία Υδραυλικό,
για τη Γέφυρα Θεσσαλονίκης, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η εταιρεία ιδρύθηκε το 1976 με την επωνυμία METRO Ανώνυμη Εμπορική και Βιομηχανική Εταιρεία Ειδών Διατροφής και Οικιακής Χρήσεως και το διακριτικό τίτλο METRO. Προήλθε από το συνεταιρισμό οκτώ παντοπωλών, ενώ ήταν από την αρχή και παραμένει πάντα απόλυτα Ελληνικών συμφερόντων. Ο κύκλος εργασιών της εταιρείας προέρχεται από δύο βασικές κατηγορίες καταστημάτων: τις πωλήσεις Λιανικής μέσα από τα My Market και τις πωλήσεις Χονδρικής μέσα από τα METRO Cash & Carry.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Για το Συνεργείο Συντήρησης στο Κέντρο Διανομής μας στη Γέφυρα Θεσσαλονίκης, αναζητούμε: Υδραυλικό.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος.
  • Άδεια Στ – ΥΣ, χρήση ηλεκτροκόλλησης & εμπειρία σε απλές σιδηρουργικές κατασκευές και οικοδομικές εργασίες θα εκτιμηθεί.
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον πέντε ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή/tablet.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικότητα.
  • Θα πραγματοποιηθεί εκπαίδευση διάρκειας ενός μήνα στο Συνεργείο Συντήρησης στην Αθήνα.
  • Στη METRO προσφέρουμε ένα αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας γεμάτο προκλήσεις!
Προσφέρονται
  • Θα έχετε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών καθώς και δυνατότητες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία.
  • Μπορείτε να μας αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα κάνοντας κλικ στο "Αποστολή Βιογραφικού" και επιλέγοντας τον κωδικό θέσης MDD28.
  • Αναφέρετε την πηγή της θέσης εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις