Θέση Εργασίας

Τηλεφωνητές/τριες

Δικηγορική Εταιρεία

Δικηγορική εταιρεία προσλαμβάνει Τηλεφωνητές/τριες, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Δικηγορική εταιρεία αναζητάει Τηλεφωνητές/τριες για τηλεφωνική επικοινωνία για ρύθμιση ληξιπρόθεσμων οφειλών. Η θέση δεν προϋποθέτει αντίστοιχη εμπειρία.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ / Λυκείου.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και συστημάτων.
  • Αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών.
  • Εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα ληξιπρόθεσμων οφειλών ή εξυπηρέτησης πελατών θα συνεκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν.
Προσφερονται
  • Προσφέρουμε διαρκή εκπαίδευση στο αντικείμενο.
  • Βασικό σταθερό μισθό.
  • Extra Bonus βάσει στοχοθεσίας.
  • Υπερωρίες επί πληρωμή.
  • Σταθερό ωράριο.
  • Ευκαιρίες εργασιακής εξέλιξης σ’ ένα μοντέρνο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
    • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
    • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
    • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες