Θέση Εργασίας

Πρακτική Άσκηση στον Τεχνικό Έλεγχο Εξοπλισμού

Cyta

Η Cyta προσλαμβάνει Υπαλλήλους για Πρακτική Άσκηση στον Τεχνικό Έλεγχο Εξοπλισμού, για τη Μεταμόρφωση Αττικής, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Cyta, ο Εθνικός Οργανισμός Τηλεπικοινωνιών της Κύπρου, είναι ένας απόλυτα υγιής οργανισμός με μακρά και διακεκριμένη πορεία, ο οποίος χαρακτηρίζεται για την εμπειρία, τη σοβαρότητα και την υψηλή του τεχνογνωσία.
    Το 2007 η Cyta επέκτεινε την παρουσία της και στην Ελλάδα, ξεκινώντας συνειδητά τη δράση της από την ελληνική περιφέρεια. Η Cyta Ελλάδος αναπτύσσεται με ταχύτατους ρυθμούς σε πανελλαδικό επίπεδο.Σε αυτή τη συνεχή προσπάθεια προόδου, πολυτιμότερο σύμμαχό της θεωρεί το Ανθρώπινο Δυναμικό της.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Cyta προσλαμβάνει Υπαλλήλους για Πρακτική Άσκηση στον Τεχνικό Έλεγχο Εξοπλισμού, για τη Μεταμόρφωση Αττικής. Οι πρακτικά ασκούμενοι θα εκπαιδευτούν στον έλεγχο, την παραμετροποίηση και την αναβάθμιση τερματικών εξοπλισμών CPEs.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι φοιτητές των Τμημάτων Τηλεπικοινωνιών ή Πληροφορικής ή Ηλεκτρονικής ή Ηλεκτρολογίας / μηχανολογίας και σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών να μπορούν να ξεκινήσουν άμεσα την πρακτική τους άσκηση.
  • Προφορική επικοινωνία και γραπτή επικοινωνία.
  • Ομαδικότητα.
  • Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα online ή στο fax: 215 5008801 με την ένδειξη "ΠΡΑΚΤΙΚΗ_ΤΕΧΝΙΚΟΙ_ΕΛΕΓΧΟΣ_ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ_2018".
  • Η απασχόληση των φοιτητών πραγματοποιείται σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από το πρόγραμμα σπουδών τους και τη νομοθεσία σχετικά με την πραγματοποίηση πρακτικής άσκησης.
  • Κατά την εξέταση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
  • Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να αποτείνονται στο τηλέφωνο 2155008995.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων online στο www.cyta.gr.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες