Θέση Εργασίας

Τεχνικοί

Τεχνική Εταιρεία

Τεχνική Εταιρεία προσλαμβάνει Τεχνικούς διαφόρων ειδικοτήτων, για τη Θεσσαλονίκη, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Τεχνική Εταιρεία κατασκευής πρατηρίων υγρών καυσίμων αναζητάει Τεχνικούς διαφόρων ειδικοτήτων με έδρα την ΒΙΠΕ Σίνδου Θεσσαλονίκης.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Ηλεκτρολόγος ή Υδραυλικός ή γνώση σε οικοδομικές εργασίες.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών.
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
Επιθυμητά προσόντα
  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης.
Προσφέρονται
  • Καλές Αποδοχές.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Τεχνική Εταιρεία
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 13.03.2019 2019-03-13
  • λήγει στις 07.04.2019 2019-04-07
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος