Θέση Εργασίας

Σύμβουλος Πωλήσεων

Epsilon Net

Η Epsilon Net Α.Ε. προσλαμβάνει έναν/μια Σύμβουλο Πωλήσεων επιχειρηματικού λογισμικού (ERP, CRM), για τη Θεσσαλονίκη, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε. είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα με δυναμική ανάπτυξη και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace.
    Διατηρώντας μία σταθερή στρατηγική και υλοποιώντας το πλάνο επενδύσεων της στον χώρο της τεχνολογίας ανάπτυξης επιχειρηματικού λογισμικού διαθέτει πλέον ένα πλήρες χαρτοφυλάκιο προϊόντων λογισμικού (ERP, CRM, HRM, HOSPITALITY … ) που βασίζονται στην τεχνολογική πλατφόρμα PYLON® και στοχεύουν στην εξυπηρέτηση των αναγκών κάθε επιχειρηματικής ανάγκης της Ελληνικής αγοράς.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017 αναζητά για το Τμήμα Πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη: Σύμβουλο Πωλήσεων επιχειρηματικού λογισμικού (ERP, CRM).
Απαιτούμενα προσόντα
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων εφαρμογών λογισμικού (ERP, CRM).
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Ηλικία έως 40 ετών.
Θα ήταν επιθυμητά:
  • Πτυχίο Πληροφορικής ή Οικονομικών (ΑΕΙ/ΤΕΙ).
  • Γνώση MS-Office.
Προσφέρονται
  • Άριστο πακέτο αποδοχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση.
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.
  • Επιπλέον Ιδιωτική Ασφάλιση.
  • Τα βιογραφικά σημειώματα που δεν θα αναφέρουν το σχετικό κωδικό θέσης δεν θα λαμβάνονται υπόψη.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων online στο www.epsilonnet.gr αναγράφοντας τον κωδικό "SKG.ΚΑ".

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες