Θέση Εργασίας

Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών

GREEN Α.Ε.

Η GREEN Α.Ε. προσλαμβάνει έναν/μία
Σύμβουλο εξυπηρέτησης πελατών & τηλεφωνικής προώθησης ηλεκτρικής ενέργειας, για τον Πειραιά, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η Greek Environmental & Energy Network-GREEN, με αριθμό αδείας (ΑΔ 01637), συστάθηκε το 2009 αποτελώντας μία από τις πρώτες ελληνικές εταιρείες Εμπορίας και Προμήθειας Ηλεκτρικής Ενέργειας που ιδρύθηκαν κατά την απελευθέρωση της αγοράς. Είναι μέλος του μεγάλου ελληνικού ομίλου εταιρειών αδελφών Βασιλειάδη, που δραστηριοποιούνται στους τομείς της Διαχείρισης Αποβλήτων, Ανακύκλωσης, Ενέργειας και Ναυτιλίας.
    Οι άνθρωποι μας είναι η δική μας κινητήριος δύναμη. Η ενέργεια της GREEN στηρίζεται στους ανθρώπους της, στο πάθος τους και την τεχνογνωσία τους, ώστε να φροντίζουν για την δική σας ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση.
Αρμοδιότητες
  • Κατανόηση, καθορισμός και διαχείριση αναγκών πελατολογίου.
  • Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας.
  • Υποστήριξη και επίλυση προβλημάτων.
  • After Sales Service.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου, επιθυμητές σπουδές σε ΙΕΚ, ΤΕΙ ή ΑΕΙ.
  • Επιθυμητή η επαγγελματική εμπειρία στην τηλεφωνική προώθηση.
  • Άνεση στην προφορική επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα συνεργασίας.
  • Άριστη γνώση H/Y (MS Office).
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
Προσφέρονται
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό.
  • Ομαδική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο χώρο εργασίας, εύκολα προσβάσιμο (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ).
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@green.com.gr αναγράφοντας τον κωδικό "ETG4".