Θέση Εργασίας

Σύμβουλος Ενέργειας

Volterra Α.Ε.

Η VOLTERRA A.E. προσλαμβάνει Σύμβουλο Ενέργειας, για τις Σέρρες, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η VOLTERRA A.E. από το 2010 δραστηριοποιείται στους τομείς της παραγωγής, της εμπορίας και της προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας στην αγορά της Ελλάδας και της Νοτιοανατολικής Ευρώπης.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Volterra Α.Ε., αναζητά για το κατάστημα της στις Σέρρες (Volterra Shop Σερρών), Σύμβουλο Ενέργειας.
Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση, Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου και Ανεύρεση νέων πελατών.
  • Παρακολούθηση & Υποστήριξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων.
  • Επίτευξη μηνιαίων και ετήσιων στόχων.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας στις πωλήσεις.
  • Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα Εταιρικών Πωλήσεων (b2b ή d2d).
  • Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις.
  • Εξαιρετική ικανότητα παρουσίασης, επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Οργανωτικό άτομο με στοχοπροσήλωση και στρατηγική σκέψη.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και ευελιξία σε δυνητικές αλλαγές.
  • Εχεμύθεια, σοβαρότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια.
Σημειώσεις
  • Πλήρης Απασχόληση.
  • Αποστολή του βιογραφικού σημειώματος στο: serresshop@volterra.gr αναγράφοντας το τίτλος θέσης: “Σύμβουλος Ενέργειας”.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο serresshop@volterra.gr αναγράφοντας το τίτλος θέσης: “Σύμβουλος Ενέργειας”.