Θέση Εργασίας

Συντηρητής Βάρδιας

ELVIAL

Η ELVIAL Α.Ε. προσλαμβάνει έναν Συντηρητή Βάρδιας, για το Κιλκίς, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ELVIAL Α.Ε. είναι μια από τις πλέον ισχυρές Ελληνικές εταιρείες διέλασης αλουμινίου και έχει καταφέρει με εντυπωσιακούς ρυθμούς ανάπτυξης να εδραιωθεί στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά του αλουμινίου.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ELVIAL ΑΕ, Βιομηχανία Διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, επιθυμεί να προσλάβει συνεργάτη για: Συντηρητή Βάρδιας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχιούχος ΤΕΙ Μηχανικών Αυτοματισμού ή Ηλεκτρολογίας.
  • Τεχνικές και μηχανολογικές γνώσεις.
  • Γνώσεις προγραμματισμού PLC.
  • Γνώσεις Αγγλικών.
  • Γνώση υδραυλικών και πνευματικών συστημάτων επιθυμητή.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί.
Προσφέρονται
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο, περιβάλλον εργασίας.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@elvial.gr.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες