Θέση Εργασίας

Συνεργάτης (Διοίκηση Παραγωγής)

ELVIAL

Η ELVIAL Α.Ε. προσλαμβάνει Συνεργάτη στη Διοίκηση Παραγωγής, για το Κιλκίς, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ELVIAL Α.Ε. είναι μια από τις πλέον ισχυρές Ελληνικές εταιρείες διέλασης αλουμινίου και έχει καταφέρει με εντυπωσιακούς ρυθμούς ανάπτυξης να εδραιωθεί στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά του αλουμινίου.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ELVIAL ΑΕ, Βιομηχανία Διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, αναζητά συνεργάτη για τη Διοίκηση Παράγωγης.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Χημικός ή Χημικός Μηχανικός ΑΕΙ.
  • 3 ετή εμπειρία στην διοίκηση παραγωγής.
  • Εμπειρία σε τμήμα ανοδίωσης θα εκτιμηθεί.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Ικανότητα διοίκησης & οργάνωσης τμημάτων παραγωγής.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και project management.
Προσφέρονται
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση, σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Εγγραφα
  • Βιογραφικό
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@elvial.gr.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία ELVIAL
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 05.02.2018 2018-02-05
  • λήγει στις 01.05.2018 2018-05-01
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος