Θέση Εργασίας

Στέλεχος Προώθησης Προϊόντων

AIRTECHNIC

Η AIRTECHNIC προσλαμβάνει ένα Στέλεχος Προώθησης Προϊόντων, για τη Θεσσαλονίκη, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η AIRTECHNIC, μία δυναμική και διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρία στο χώρο των Κεντρικών Συστημάτων Κλιματισμού & Εξαερισμού, αναζητά νέα άτομα για τη στελέχωση θέσεων στα γραφεία της στην Αθήνα και στο εργοστάσιό της στη Θήβα.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η θέση αφορά στο τμήμα Προώθησης Προϊόντων της Εταιρίας μας με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Δυναμική προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία.
  • Ηλικία έως 35 ετών.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη.
Προσφέρονται
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Αυτοκίνητο ΙΧ.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες