Θέση Εργασίας

Σουηδικά – Εκπρόσωποι υποστήριξης πελατών

Randstad

Η Randstad αναζητάει Εκπροσώπους υποστήριξης πελατών - Σουηδικά, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Μιλάτε Σουηδικά; Διαθέτετε εξαιρετική γνώση Σουηδικών & διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει η υπομονή, η ευγένεια & η προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών από των μεγαλύτερων πολυεθνικών εταιρειών παγκοσμίως. Αν μιλάτε άπταιστα την Σουηδική γλώσσα & αναζητάτε εργασία στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στην Αθήνα, τότε η η προοπτική αυτή είναι ακριβώς αυτό που αναζητάτε. Αρπάξτε την ευκαιρία & εργαστείτε για μια πολυεθνική εταιρεία που επεκτείνεται & προοδεύει διαρκώς. Στον ρόλο αυτό, θα λειτουργείτε ως η πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης για όλους τους Σουηδόφωνους πελάτες γνωστής πολυεθνικής εταιρείας απαντώντας στα εισερχόμενα αιτήματα μέσω εισερχομένων κλήσεων & emails.
Αρμοδιότητες
  • Να λειτουργείτε ως η πρώτη γραμμή εξυπηρέτησης για όλους τους Σουηδους πελάτες.
  • Να απαντάτε στα εισερχόμενα αιτήματα μέσω εισερχομένων κλήσεων, online chats & emails.
  • Να δημιουργείτε στέρεες σχέσεις με τους Σουηδους πελάτες, εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με επαγγελματισμό.
  • Να παρέχετε εξαιρετική ποιότητα εξυπηρέτησης & καθοδήγησης.
  • Να επιλύετε τεχνικά & μη προβλήματα.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Eξαιρετική γνώση Σουηδικών.
  • Επαρκής κατανόηση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & ακουστικές δεξιότητες.
Προσφέρονται
  • 1300 μικτά ως μηνιαίος μισθός (14 μισθοί ετησίως).
  • Μηνιαία bonus.
  • Εντατική & επί πληρωμή εκπαίδευση.
  • Προοπτικές ανέλιξης μέσα στην εταιρεία.
  • Υποστήριξη για τις καθημερινές σας μετακινήσεις.
  • Πακέτο μετεγκατάστασης.
  • Μοντέρνο & υψηλής ποιότητας εργασιακό περιβάλλον.
  • Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη.
  • Ειδικές προσφορές & εκπτώσεις για όλους τους εργαζόμενους.
  • Σε περίπτωση που θέλετε περισσότερες πληροφορίες ή έχετε περαιτέρω ερωτήσεις καλέστε στο 210 6770523 & multilingual@randstad.gr.
  • Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Randstad
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 01.09.2019
  • λήγει στις 31.10.2019
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος