Θέση Εργασίας

Σερβιτόρους / Σερβιτόρες

Atlantica Hotels & Resorts
  • Established in 1980 with the opening of the first Atlantica Hotel in Limassol, Cyprus, the Atlantica Group has now grown into a hotel chain currently operating 47 hotels in Cyprus, Greece and Egypt.
    Through the years, terms like Personal Service, Attention to Detail and Friendly Ambience have become synonymous with ATLANTICA.
    With a wealth of experience and an enviable reputation for quality of service, Atlantica Hotels, wherever located, guarantee customer satisfaction and value for money holidays.

Η Atlantica Hotels & Resorts προσλαμβάνει Σερβιτόρους / Σερβιτόρες, για την Κω, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ο ξενοδοχειακός όμιλος Atlantica Hotels & Resorts αναζητάει Σερβιτόρους / Σερβιτόρες για τα ξενοδοχεία του στην Κω.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Ανάλογη προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση της Αγγλικής γλωσσάς.
  • Πτυχίο τουριστικής σχολής θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών.
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Στέγαση και διατροφή.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις