Θέση Εργασίας

Σερβιτόροι & Βοηθοί Σερβιτόρων

Star Beach Hotel
  • Καλώς ήρθατε στο Star Beach Hotel Village και δοκιμάστε την Κρητική φιλοξενία και την ποιότητα εξυπηρέτησης ενός ξενοδοχείου 4 και αστέρων. Το ξενοδοχείο Star Beach Village στη Χερσόνησο είναι ένα κομψό, μοντέρνο ξενοδοχείο, 50μ. Μακριά από τη θάλασσα. Διαθέτει ευρύχωρα και άνετα δίκλινα δωμάτια και οικογενειακά διαμερίσματα με εκπληκτική θέα στο απέραντο γαλάζιο του Κρητικού πελάγους! Το εξειδικευμένο προσωπικό μας είναι αφιερωμένο στην παροχή στους πελάτες μας υπηρεσιών υψηλής ποιότητας και εξασφαλίζει ότι θα έχετε μια αξέχαστη και ευχάριστη διαμονή.

Το Star Beach Hotel προσλαμβάνει
Σερβιτόρους & Βοηθούς Σερβιτόρου, για τη Χερσόνησο Κρήτης, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • To Star Beach Hotel 4* στη Χερσόνησο Κρήτης, αναζητά Σερβιτόρους & Βοηθούς Σερβιτόρου για τη σαιζόν 2018.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν:
  • Γνώση Γερμανικών ή άλλης δεύτερης γλώσσας.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Star Beach Hotel
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 22.11.2017 2017-11-22
  • λήγει στις 31.12.2017 2017-12-31
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος