Θέση Εργασίας

Σερβιτόροι Α’ & Β’

Harpin Hotels

Τα Harpin Hotels προσλαμβάνουν Σερβιτόρους Α' & Β', για τα Χανιά, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Harpin Hotels στην Γεωργιούπολη Χανίων, αναζητά για 10μηνη σεζόν του 2018: Σερβιτόρους Α' & Β΄.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας κατα προτίμηση γερμανικών.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Προσφέρονται
  • Διαμονή και Διατροφή
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Harpin Hotels
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 11.12.2017
  • λήγει στις 28.02.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος