Θέση Εργασίας

Ραδιολόγο / Ακτινολόγο ΑΤΕΙ

ΠΛΑΤΩΝ

Η ΠΛΑΤΩΝ προσλαμβάνει έναν/μια Ραδιολόγο / Ακτινολόγο ΑΤΕΙ, για την Θεσσαλονίκη, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ΠΛΑΤΩΝ ιδρύθηκε και λειτουργεί με σκοπό την εξυπηρέτηση των αναγκών του συνανθρώπου μας. Το πολιτισμένο περιβάλλον μειώνει το άγχος της ιατρικής εξέτασης, ενώ η φροντίδα του προσωπικού δημιουργεί αίσθημα ασφάλειας.
    Τα τμήματα είναι εξοπλισμένα με μηχανήματα υψηλής τεχνολογίας, τα οποία λειτουργούν υπό την επίβλεψη εξειδικευμένου προσωπικού.
Αρμοδιότητες
  • Χειρισμός απεικονιστικών / ακτινολογικών μηχανημάτων.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο αντίστοιχης τριτοβάθμιας σχολής (ΑΤΕΙ).
  • Γνώσεις χειρισμού αξονικού & μαγνητικού τομογράφου.
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ.
  • Προϋπηρεσία 2 ετών και άνω.
Προσφέρονται
  • Σταθερός μισθός.
  • Ασφάλιση.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@platonae.gr.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις