Θέση Εργασίας

Προωθητές/ριες Υπηρεσιών Ενεργείας

WEST SA

Η WEST A.E. προσλαμβάνει
Προωθητές/ριες Υπηρεσιών Ενεργείας, για την Αθήνα, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η WESTA.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Προωθητές/ριες Υπηρεσιών Ενεργείας.
    Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση υπηρεσιών ενέργειας σε πολυκαταστήματα του νομού Αττικής για το διάστημα των καλοκαιρινών μηνών Ιούνιος-Ιούλιος.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απόφοιτος/η Λυκείου.
  • Καλή εμφάνιση.
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας.
  • Επιθυμητή εμπειρία σε προωθήσεις/πωλήσεις.
Προσφέρονται
  • Ικανοποιητική Αμοιβή.
  • Μερική απασχόληση (6ωρη).
  • Ασφαλιστική κάλυψη.
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα, δεν θα ληφθούν υπόψη.
  • Οι ενδιαφερόμενοι/ες, να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου και ολόσωμη.

Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέριες