Θέση Εργασίας

Σερβιτόροι Α’ & Β’

Atrium Hotel

Το Atrium Hotel προσλαμβάνει Σερβιτόρους Α' & Β', για τη Σκιάθο, Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχείο Atrium Hotel**** στη Σκιάθο, αναζητά Προσωπικό για το Service (Σερβιτόροι Α' & Β') για τη σαιζόν 2018.
Αρμοδιότητες
  • Σερβίρετε και παρέχετε υψηλά πρότυπα εξυπηρέτησης ανά πάσα στιγμή στα εστιατόρια του ξενοδοχείου (a la carte, buffet).
  • Παρέχετε προτάσεις στις παραγγελίες των επισκεπτών ανάλογα με τις προτιμήσεις τους.
  • Διατηρήστε τα υψηλά πρότυπα εξυπηρέτησης ανά πάσα στιγμή.
  • Βοηθάτε σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με τα εστιατόρια του ξενοδοχείου.
  • Παρέχετε μια φιλική, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση ανά πάσα στιγμή.
  • Διατηρείτε ένα υψηλό επίπεδο προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.
  • Αλληλεπιδράτε προσεκτικά με τους επισκέπτες, με τον σωστό τρόπο και σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών, σε buffet ή ala carte σε ξενοδοχείο 4* ή 5*.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (Ιταλικά ή Γερμανικά κατά προτίμηση).
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Προσανατολισμός στην άριστη παροχή υπηρεσιών προς τους πελάτες.
Προσφέρονται
  • Απασχόληση από Μάϊο έως και Σεπτέμβριο.
  • Διαμονή και διατροφή.
  • Δυνατοτητες εξέλιξης.
  • Αριστο εργασιακο περιβάλλον.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία και χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία Atrium Hotel
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία ,
  • Ετικέτες
  • δημοσιεύτηκε 30.11.2017
  • λήγει στις 28.02.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος