Θέση Εργασίας

Προσωπικό για την Αποθήκη

ΑΒ Βασιλόπουλος

Ο Όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος προσλαμβάνει
Προσωπικό για την Αποθήκη, για την Μάνδρα Αττικής, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Ο Όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος, είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων, με 264 Super Markets, 13 Cash & Carry, 84 franchise καταστήματα και πάνω από 13.000 εργαζόμενους.
    Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 22 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 375 000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Ο Όμιλος ΑΒ Βασιλόπουλος προσλαμβάνει Προσωπικό για την Αποθήκη στο κέντρο διανομής της εταιρίας στην Μάνδρα Αττικής.
Αρμοδιότητες
  • Φόρτωση εμπορευμάτων.
  • Εκτέλεση παραγγελιών.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Συνέπεια και ομαδικότητα.
Θα ήταν επιθυμητό:
  • Προϋπηρεσία σε περιβάλλον αποθήκης.
  • Απολυτήριο Λυκείου.
Προσφέρονται
  • Ικανοποιητικές αποδοχές.
  • Μηνιαίο πριμ απόδοσης.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής.
  • Αναφέρετε την πηγή της θέσης εργασίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση