Θέση Εργασίας

Προσωπικό Ασφαλείας

ESA Security Solutions

Η ESA Security Solutions προσλαμβάνει Προσωπικό Ασφαλείας, για την Κέρκυρα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ESA Security Solutions S.A., κατέχει ηγετική θέση στο χώρο των συστημάτων και υπηρεσιών ασφαλείας στην Ελλάδα. Στελεχωμένη με άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό που υπερβαίνει τα 2.700 άτομα, παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας σε ιδιωτικούς και δημόσιους φορείς, εστιάζοντας σε ιδιαίτερα νευραλγικούς τομείς όπως: Μεταφορές (Λιμάνια, Σιδηρόδρομοι, Αερομεταφορές), Εκπαιδευτικά Ιδρύματα, Χρηματοπιστωτικούς Οργανισμούς, Πολυεθνικές Εταιρείες, Βιομηχανίες, Νοσοκομεία, Μαζικές Εκδηλώσεις, κ.α.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ESA Security Solutions S.A. αναζητά άμεσα Προσωπικό Ασφαλείας (Άνδρες-Γυναίκες) για μόνιμη απασχόληση στο Αεροδρόμιο της Κέρκυρας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ.
  • Απολυτήριο Λυκείου (απαραίτητο).
  • Γνώση Αγγλικών (δεν απαιτείται πτυχίο)
  • Επαγγελματισμός, σοβαρότητα και διακριτικότητα.
  • Κατά τη συλλογή των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις