Θέση Εργασίας

Προγραμματιστής

BRAINBOX

Η BrainBox προσλαμβάνει έναν Προγραμματιστή, για τη Θεσσαλονίκη, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η εταιρία BRAINBOX ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε. δραστηριοποιείται στον χώρο των προηγμένων λύσεων στους κλάδους της τηλεματικής και πληροφορικής. Σχεδιάζουμε λύσεις και αναπτύσσουμε προϊόντα υψηλής τεχνολογίας για το σύγχρονο περιβάλλον και την εναρμόνισή του με τις επιβολές της δικτυακής εποχής. Είμαστε μια ομάδα με πάθος για την καινοτομία που προσπαθούμε να αξιοποιήσουμε τις γνώσεις και την εμπειρία μας
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η BrainBox Πληροφορική Α.Ε. αναζητάει προγραμματιστή πλήρους απασχόλησης για την ανάπτυξη και υποστήριξη web εφαρμογών.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Εμπειρία σε προγραμματισμό με Python.
  • Καλή γνώση Linux.
  • Άριστο επίπεδο αγγλικών.
Επιθυμητές προσόντα.
  • HTML, CSS, Javascript, jQuery, Ajax.
  • PHP – functional & object oriented.
  • PHP Frameworks (laravel, codeigniter, symfony κτλ).
  • Βασικές γνώσεις βάσεων δεδομένων (MySQL).
  • C#
  • MSSQL
Σημειώσεις
  • Πλήρης Απασχόλησης.
  • Οι υποψήφιοι αποστέλλουν βιογραφικό μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο hr@brainbox.gr με κωδικό θέματος #python.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα.
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@brainbox.gr, με θέμα "#python".