Θέση Εργασίας

Πρακτική Άσκηση ΤΕΙ

AKRITAS

Η AKRITAS προσλαμβάνει Τελειόφοιτους ΤΕΙ για Πρακτική Άσκηση, για την Αλεξανδρούπολη, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • H AKRITAS δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής τεχνητής ξυλείας με δίκτυο πελατών σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό. Η ΑΚRITAS ιδρύθηκε το 1977 με έδρα την Αλεξανδρούπολη. Δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής τεχνητής ξυλείας με δίκτυο πελατών σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η Βιομηχανία επεξεργασίας ξύλου AKRITAS στα πλαίσια της στελέχωσης του τμήματος Τεχνικής Διεύθυνσης επιθυμεί να προσλάβει Τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι (Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας, Hλεκτρονικής και Αυτοματισμού) στις εγκαταστάσεις του εργοστασίου της, για εκπόνηση της πρακτικής τους άσκησης.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Τελειόφοιτος φοιτητής τμήματος, Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας, Hλεκτρονικής και Αυτοματισμού.
Θα ήταν επιθυμητά:
  • Καλή γνώση της Αγγλικής και Γερμανικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (προγράμματα Office).
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: douleuw.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Έγγραφα
  • Βιογραφικό Σημείωμα
2. Αίτηση

Λεπτομέριες