Θέση Εργασίας

Οδηγοί

METRO ΑΕΒΕ

Η METRO ΑΕΒΕ προσλαμβάνει Οδηγούς, για τα Οινόφυτα, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η εταιρεία ιδρύθηκε το 1976 με την επωνυμία METRO Ανώνυμη Εμπορική και Βιομηχανική Εταιρεία Ειδών Διατροφής και Οικιακής Χρήσεως και το διακριτικό τίτλο METRO. Προήλθε από το συνεταιρισμό οκτώ παντοπωλών, ενώ ήταν από την αρχή και παραμένει πάντα απόλυτα Ελληνικών συμφερόντων. Ο κύκλος εργασιών της εταιρείας προέρχεται από δύο βασικές κατηγορίες καταστημάτων: τις πωλήσεις Λιανικής μέσα από τα My Market και τις πωλήσεις Χονδρικής μέσα από τα METRO Cash & Carry.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η METRO ΑΕΒΕ, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής της δραστηριότητας, αναζητάει για το Κέντρο Διανομής της εταιρείας στα Οινόφυτα Βοιωτίας:
    Οδηγούς (Γ’ Δ’ & Ε’ Κατηγορία Διπλώματος).
Αρμοδιότητες
  • Ανάπτυξη κάθετων λύσεων / εφαρμογών λιανικού εμπορίου.
  • Η ομάδα εργασίας, στην οποία θα ενταχθεί ο μηχανικός λογισμικού που θα επιλεγεί, έχει υλοποιήσει όλες τις εφαρμογές των Καταστημάτων της METRO , πλήθος καινοτόμων έργων σε WEB περιβάλλον και δεν ασχολείται με προσαρμογές και επεμβάσεις σε υπάρχοντα έτοιμα πακέτα λογισμικού.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογο εργασιακό περιβάλλον.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης και προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας εργασίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
Αίτηση