Θέση Εργασίας

Μπάρμαν

Costa Rossa Hotel

Το ξενοδοχείο Costa Rossa προσλαμβάνει Μπάρμαν, για την Κεφαλονιά, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρείας
  • Το ξενοδοχείο Costa Rossa άνοιξε για πρώτη φορά τις πόρτες του το 2016. Το όραμα για το ξενοδοχείο ήταν να χτίσει ένα κατάλυμα που θα συνδυάσει την παράδοση και τον νεωτερισμό, προσφέροντας παράλληλα υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και εμπειρία στους επισκέπτες του.
    Το ξενοδοχείο βρίσκεται στην παραλία Ξί στην χερσόνησο Παλική, 7χλμ. μακριά από την πόλη του Ληξουρίου. Το ξενοδοχείο Costa Rossa προσφέρει 18 δωμάτια, καθένα από τα οποία φιλοξενεί δύο έως τρεις ενήλικες (άτομα άνω των 17 ετών). Τα δωμάτια διαθέτουν υπέροχη θέα στη θάλασσα ή στους κήπους του ξενοδοχείου.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Το ξενοδοχείο Costa Rossa, αναζητά Μπάρμαν, για την καλοκαιρινή σεζόν 2019.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Γνώση cocktails, αποσταγμάτων και οίνου.
  • Καλές συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες.
  • Πολύ καλές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικό πνεύμα, ευελιξία, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία.
Θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν:
  • Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών – τουριστικών επαγγελμάτων ή/και πτυχίο μπάρμαν (bartender).
Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • H εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
  • Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Βιογραφικά που θα είναι με ελλιπή στοιχεία δεν θα ληφθούν υπόψη στην διαδικασία της επιλογής.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις