Θέση Εργασίας

Μηχανικός Τμήματος Ελέγχου & Διασφάλισης Ποιότητας

ELVIAL

Η ELVIAL Α.Ε. προσλαμβάνει έναν/μια
Μηχανικό Τμήματος Ελέγχου & Διασφάλισης Ποιότητας, για το Κιλκίς, Ελλάδα.

Προφίλ εταιρίας
  • Η ELVIAL Α.Ε. είναι μια από τις πλέον ισχυρές Ελληνικές εταιρείες διέλασης αλουμινίου και έχει καταφέρει με εντυπωσιακούς ρυθμούς ανάπτυξης να εδραιωθεί στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά του αλουμινίου.
Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Η ELVIAL ΑΕ , Βιομηχανία Διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό για το τμήμα Eλέγχου & Διασφάλισης Ποιότητας.
Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχιούχος μηχανολόγος μηχανικός Α.Ε.Ι. ή μηχανικός παραγωγής και διοίκησης Α.Ε.Ι.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος).
  • Πολύ καλές δεξιότητες Η/Υ.
  • Γνώση διαχείρισης συστημάτων ποιότητας.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Οργάνωση, ευελιξία και προσαρμοστικότητα.
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε βιομηχανικό κλάδο.
Θα ήταν επιθυμητά:
  • Μεταπτυχιακές σπουδές στον κλάδο της τεχνολογίας υλικών.
  • Γνώση Γερμανικών και Γαλλικών.
Προσφέρονται
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Αναφέρετε την πηγή της αγγελίας στην αίτηση σας: δουλεύω.gr.
Πως να κάνετε αίτηση
1. Εγγραφα
  • Βιογραφικό
2. Αίτηση
  • Αποστολή εγγράφων μέσω email στο hr@elvial.gr.
Αυτή η θέση εργασίας δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Λεπτομέρειες

  • Εταιρεία ELVIAL
  • Τοποθεσία
  • Κατηγορία
  • Ετικέτες ,
  • δημοσιεύτηκε 05.02.2018
  • λήγει στις 01.05.2018
  • Προώθηση αγγελίας με email
  • Αναφορά σφάλματος